Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Berlusconi kritikon harxhimet e Realit

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Berlusconi kritikon harxhimet e Realit

  Mesazh nga KosovaPower prej Mon Jun 22, 2009 6:12 am

  Presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, ka kritikuar harxhimet e mëdha që bën Reali të tregun e transferimeve.“Ka
  disa shifra në futboll të cilat janë marrëzi të pastra, shifra të cilat
  nuk lidhen me ekonominë normale. Ata janë jashtë çdo mendimi praktik
  dhe mirësjellje”, ka thënë Berlusconi.

  Milani së fundi humbi brazilianin Kaka në drejtim të Realit, shitja e të cilit kushtoi plot 65 milionë euro.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:07 am