Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Trezeguet: Do të qëndroj në Juventus

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Trezeguet: Do të qëndroj në Juventus

  Mesazh nga KosovaPower prej Mon Jun 22, 2009 6:11 am

  Sulmuesi francez David Trezeguet nuk është i shqetësuar nga spekulimet të cilët e lidhin atë me një largim nga Juventusi.Biankonerët
  raportohet se dëshirojnë ‘ta heqin qafe’ sulmuesin, me mediat të cilat
  e përfshijnë francezin në një marrëveshje shkëmbimi për sulmuesin e
  Villarrealit, Giuseppe Rossi.

  “Në fillim të korrikut do të kthehem në Torino, i gatshëm për kampin
  para-sezonal dhe për t’u zhytur në sezonin e ri. Kam edhe dy vite të
  mbetura në kontratën time me biankonerët dhe e di se drejtorët më kanë
  thënë se nuk jam në shitje dhe se jam pjesë e historisë së klubit”, ka
  thënë Trezeuet.

  “E di se sezoni im i fundit ishte i dobët, për shkak të lëndimit dhe
  operacionit që më la jashtë fushe një kohë të gjatë, por tash jam
  shëruar dhe ndjehem okej. Mezi pres të jem protagonist në Juve sërish”,
  ka shtuar francezi.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:11 pm