Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Toni: Kemi kohë të përgatitemi për Kupën Botërore

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Toni: Kemi kohë të përgatitemi për Kupën Botërore

  Mesazh nga KosovaPower prej Mon Jun 22, 2009 6:09 am

  Sulmuesi i Bayern Munichut, Luca Toni, beson se Italia mund t’i
  përmirësojë gabimet që bëri në Kupën e Konfederatave, para se të
  përpiqet të mbrojë titullin e kampionit të botës në vitin e ardhshëm.
  Italia
  u mposht 3-0 nga Brazili në ndeshjen e fundit grupore të Kupës së
  Konfederatave, duke u eliminuar edhe nga gara e mëtejme.

  “Ndonjëherë shkon mirë dhe ndonjëherë jo. Ishim të lodhur dhe Brazili
  është një ekip i shkëlqyeshëm”, ka deklaruar Toni në konferencën e
  shtypit pas ndeshjes.

  “Nuk mendoj se kjo është diçka e madhe nëse shohim drejt Kupës Botërore. Ka ende mjaft kohë”, ka shtuar italiani.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 5:23 pm