Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Giovinco dëshiron të dëshmohet në Juventus

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Giovinco dëshiron të dëshmohet në Juventus

  Mesazh nga KosovaPower prej Mon Jun 22, 2009 6:06 am

  Mesfushori i ri i Juventusit, Sebastian Giovinco, dëshiron të fitojë rastin të dëshmojë veten me biankonerët në sezonin që vjen.“I njoh vlerat e mia dhe e di se mund t’ia dal në Juventus”, ka thënë mesfushori 22-vjeçar.

  “Potenciali im në Juventus nuk është parë ende, ndoshta kam nevojë të
  kërkoj të jem fillestar i rregullt, pastaj do të mund ta gjeja ritmin
  dhe të tregoj vlerat e mia”, ka shtuar italiani.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:42 pm