Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Cannavaro: Pas një viti do të shihni Itali tjetër

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Cannavaro: Pas një viti do të shihni Itali tjetër

  Mesazh nga KosovaPower prej Mon Jun 22, 2009 6:05 am

  Mbrojtësi italian Fabio Cannavaro thotë se eliminimi i tyre i
  mbrëmshëm nga Brazili në Kupën e Konfederatave nuk duhet të shkaktojë
  panik.
  Italia u mposht me rezultat 3-0 nga Brazili në
  ndeshjen e fundit të grupit B, duke mos gjetur vend në gjysmëfinalen e
  kësaj gare.

  “Ky largim dhemb pasi erdhëm këtu për t’u përpjekur për trofeun dhe për
  t’u dhënë përvojë disa djemve. Por kjo nuk duhet të na bëjë të humbim
  shpresat nga objektivi kryesor, dhe ky është kualifikimi për në Kupën
  Botërore”, ka thënë Cannavaro.

  “Për më tepër, pas një viti, sërish në Afrikën e Jugut do të shihni një
  Itali tjetër”, ka shtuar mbrojtësi i rikthyer te Juventusi.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 5:29 pm