Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Per Me ba Robot ne MSN

  Share

  Per Me ba Robot ne MSN

  Mesazh nga Ar1.HacK prej Fri Apr 17, 2009 7:33 am

  Shkarko Programin http://www.speedyshare.com/881846846.html
  E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni www.hotmail.com dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh: mesohu-1@hotmail.com)
  Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
  pastaj Klikoni Enter....
  E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:
  Cito:
  Si je=mire ti si jee
  qa je tu bo=qe po rri ti
  Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
  Dhe e runi notepadin...
  Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
  Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:46 pm