Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Essien mendon largimin

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Essien mendon largimin

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jun 21, 2009 3:37 pm

  Agjenti i Michael Essien ka tronditur menaxherin e ri të
  Chelseat, Carlo Ancelottin, duke thënë se mesfushori ganez mund të
  largohet nga Londra këtë verë.
  Fabien Piveteau thotë se
  klienti i tij është i lumtur në Stamford Bridge, por shton se ndonjë
  ofertë nga klubet tjera evropiane mund ta nxisë 26-vjeçarin të largohet
  nga ishulli.

  “Disa klube janë të interesuara për Michael. Ai e pëlqen Chelsean
  shumë, por futbolli është futboll dhe nëse Real Madrid, Barcelona ose
  ndonjë klub tjetër bën ofertë, ai do të ulet dhe do të diskutojë se
  çfarë është mirë për të”, ka thënë Piveteau.

   Ora është Thu Apr 19, 2018 11:39 am