Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ajax kthehet kah Drenthe

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Ajax kthehet kah Drenthe

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jun 21, 2009 3:35 pm

  Klubi holandez Ajax është afër për të angazhuar në radhët e veta anësorin e Real Madridit, Royston Drenthe.Drenthe
  duket se nuk është pjesë e planeve të Real Madridit, pas ndryshimeve të
  bëra së fundi, dhe mund të jetë në rrugë për t’u rikthyer në Holandë.

  Ajaxi, që udhëhiqet nga trajneri Martin Jol, është në bisedime për të
  marrë Drenthen si huazim njëvjeçar, me mundësi të shndërrimit të
  marrëveshjes në të përhershme në sezonin e ardhshëm.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:34 am