Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Berlusconi: Pato do të mbetet në Milan

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Berlusconi: Pato do të mbetet në Milan

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jun 21, 2009 3:35 pm

  Silvio Berlusconi thotë se sulmuesi brazilian Alexandre Pato do të mbetet në Milan, dhe se në të sheh zëvendësimin e Kaka.Pato
  së bashku me Andrea Pirlon vazhdimisht lidhen me një transferim në
  Chelsea, por presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi, beson se që të dy
  do të mbeten në San Siro.

  “Do të shohim çfarë do të ndodhë me Pirlon, shpresoj se ai do të
  qëndrojë, por duhet ta përcjellim situatën. Pato do të ketë një
  karrierë të pabesueshme dhe mendoj se ai do të mund ta zëvendësojë
  Kakan”, ka thënë Berlusconi.

  “Nuk ka kurrfarë problemi me Ambrosinin, ai dëshiron të vazhdojë
  marrëveshjen edhe për një sezon. Edhe Ronaldinho do të jetë i mirë këtë
  vit”, ka shtuar presidenti.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 7:40 pm