Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Barry kapiteni i ri i Manchester Cityt

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Barry kapiteni i ri i Manchester Cityt

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jun 21, 2009 3:34 pm

  Menaxheri i Manchester City, Mark Hughes, pritet ta emërojë përforcimin e ri Gareth Barry si kapiten të ekipit.News
  of World shkruan se Berry, i cili i kushtoi Cityt 12 milionë funte,
  është përzgjedhur si lojtari i cili do të drejtojë ekipin në fushë në
  sezonin e ardhshëm.

  Kapiteni aktual Richard Dunne pritet të largohet nga ekipi për një
  shumë prej 5 milionë funtesh, derisa për të janë të interesuar
  Sunderlandi dhe Tottenhami.

  “Gareth është i njohur si një prej mesfushorëve më të mirë në vend, por
  ai po ashtu është edhe një lider dhe kapiten. Të kesh një lojtar si ai,
  i cili kupton kur është momenti i ndryshimeve në lojë dhe ka aftësinë
  të dirigjojë, është një gjë shumë e rëndësishme”, ka thënë Hughes.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:10 am