Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ronaldo: Rooney mund të jetë më i miri në botë

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Ronaldo: Rooney mund të jetë më i miri në botë

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jun 21, 2009 3:33 pm

  Nënshkrimi i ri i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, thotë se
  ish-bashkë-lojtari i tij te Manchester United, Wayne Rooney, mund të
  bëhet lojtari më i mirë në botë.
  “Pa dyshim, ai mund të
  bëhet lojtari më i mirë në botë. Ka shumë lojtarë të cilët të
  ngazëllejnë duke i shikuar, por sa të tillë e bëjnë atë si ai?”, ka
  thënë Ronaldo.

  “Ne kishim një raport të shkëlqyeshëm dhe ai është një lloj lojtari me
  të cilin dëshironi të luani. Në stërvitje, ai mund ta godasë topin nga
  afro 30 metra dhe t’i afrohet kokës tuaj për 2 centimetra”.

  “Mund të mos tingëllojë gjë e madhe, por kjo është saktësia e tij
  gjithë kohën. Ai do të jetë një prej më të mirëve në botë për shumë
  vite. Talenti i tij natyral e ndihmon, por këtë e bën edhe vendosmëria
  a tij”, ka shtuar portugezi.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:15 am