Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Barcelona ofron Hleb për Ashley Young

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Barcelona ofron Hleb për Ashley Young

  Mesazh nga KosovaPower prej Sun Jun 21, 2009 3:33 pm

  Kampioni i Spanjës dhe Evropës, Barcelona, e ka marrë me seriozitet angazhimin e anësorit të Aston Villa, Ashley Young.Barcelona
  raportohet se mund të provojë fatin për të bindur Martin O’Neill të
  lejojë Young të largohet nga klubi. Young, i cili u zgjodh Futbollistë
  i Ri i Vitit në Premier League, mund të përshtatej në mënyrë të
  përkryer me ekipin e ri të Barcelonës.

  O’Neill kategorikisht mohon largimin e Young, por ndonjë ofertë e
  bujshme nga gjiganti spanjoll mund të ndryshojë mendjen e trajnerit.
  Barcelona mendon të përfshijë në ofertë edhe mesfushorin Aleksandr
  Hleb, për të cilin trajneri i Villas tashmë ka shprehur interesim.

  “Young ka qenë impresiv vitin e kaluar. Ai përfundoi sezonin në formë
  të shkëlqyeshme dhe është në lojtar të cilin Guardiola e dëshiron. Ende
  nuk ka pasur kontakte, por klubi po i bën planet për momentin”, ka
  thënë burimi spanjoll për Daily Star.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:34 pm