Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Cana jashtë garave evropiane

  Share

  Cana jashtë garave evropiane

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Fri Apr 17, 2009 7:24 am

  Skuadra e Lorik Canës, Olimpique de Marseille, është mposhtur në Velodorme me rezultat 1-2 nga Shakhtar Donetsk, skuadër e cila është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës UEFA pas fitores me rezultat të përgjithshëm prej 4-1.

  Fernandinho krijoi avantazhin për mysafirët pas gjysmë ore lojë, ndërsa pa përfunduar pjesa e parë (42’), Hatem Ben Arfa barazoi rezultatin.

  Në fund të ndeshjes (90’+2), ekipi ukrainas shënoi sërish me anë të Luiz Adrianos duke turpëruar liderin e Ligës së Parë franceze para tifozëve të vet.

  Shakhtar Donetsk në gjysmëfinale do të takohet me skuadrën tjetër ukrainase Dynamo Kyiv.

  Kështu në njërën gjysmëfinale do të takohen ekipet gjermane, ndërsa në tjetrën ato ukrainase, që do të thotë se në finale do të ndeshet një skuadër gjermane dhe një ukrainase.


  from: Drilchoo.Hack

   Ora është Thu Apr 26, 2018 12:45 pm