Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Si me Kriju MSN BOT

  Share

  Si me Kriju MSN BOT

  Mesazh nga HacK - Group prej Sat Jun 20, 2009 2:51 pm

  Downloadone ket program :


  http://www.speedyshare.com/843607947.html


  Ok Bro's Ngomeni si duhet me bo ni MSNBOT....

  E merrni e downlodoni at programin pastaj shkoni www.hotmail.com dhe e hapni nje E-mail te ri(dmth ate qe doni me pas roboti si psh:ast@hotmail.com)
  Pastaj e hapni programin dhe jan dy hapsira , njera per me shkru e-mailen dhe e dyta per me shkru Passwordin...dhe i shkruni aty edhe emailen edhe passwordin....
  pastaj Klikoni Enter....
  E hapni nje NotePad dhe e shkruani nje pyetje psh:
  Cito:
  Si je=mire ti si je?
  qa je tu bo=qe po rri ti
  Dmth gjithmon 1.Pytja `=` 2.Pergjigja....
  Dhe e runi notepadin...
  Shkoni te programi dhe klikon OPEN (osht ajo shenja e folderit qe tregon Open) edhe e Hapni at textin qe e keni shkru ne Notepad...
  Edhe MSNBOT-i juaj eshte online ,dhe do te pergjigjet....

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:49 pm