Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Abidal: Ribery është po aq i mirë sa Messi

  Share

  Abidal: Ribery është po aq i mirë sa Messi

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Fri Apr 17, 2009 7:23 am

  Eric Abidal ka vazhduar refrenin e lëvdatave për superyllin e Bayern Munichut, Franck Ribery, duke e krahasuar atë me yjet e Barcelonës dhe duke shtuar se francezi do të ishte përforcim perfekt i skuadrës katalunase.

  “Riberyn e njoh shumë mirë, por nuk i di qëllimet e tija për të ardhmen. Në çdo rast, mendoj se ai do të përshtatej shumë mirë në La Liga, ndërsa te Barcelona do të mund t’i shfaqte kualitetet e tij”.

  “Ai është një lojtar i cili është në nivel të njëjtë me Messin, Henryn apo Eto’o... një lojtar i cili shumë lehtë mund të shënojë dhe t’i ndryshojë gjërat në ndeshje”, ka thënë mbrojtësi i Barcës.


  from: Drilchoo.Hack

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:12 am