Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Adebayor vjen te Milan nëse largohet Kaka

  Share

  Adebayor vjen te Milan nëse largohet Kaka

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Fri Apr 17, 2009 7:22 am

  Përkundër çmimit të lartë, sulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, vazhdon të mbetet në planet e presidentit të Milanit, Silvio Berlusconi.

  “The Daily Mail” njofton se nëse Rossonerët e shesin superyllin e tyre, Ricardo Kaka, ata do të shfrytëzojnë një pjesë të parave për ta transferuar në San Siro sulmuesin nga Togo, për të cilin Arsenali fillimisht kërkon 35 milionë funte.

  Kaka është i kërkuar nga Real Madridi, Chelsea dhe Manchester City, të cilët janë të gatshëm të ofrojnë shuma marramendëse për ta transferuar brazilianin. Ndërsa me ardhjen e Florentino Perezit në krye të Realit, braziliani sipas të gjitha gjasave do ta veshë fanellën e Lso Blancos.


  from: Drilchoo.Hack

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:07 pm