Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Marcelo: Barca do të humbë nga Reali dhe nga Deportivo

  Share

  Marcelo: Barca do të humbë nga Reali dhe nga Deportivo

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Fri Apr 17, 2009 7:21 am

  Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo, ka parashikuar rënien e Barcelonës nga pozita e parë duke thënë se Blaugranët do të mposhten nga Real Madridi dhe nga Deportivo La Coruna, me ç’rast Mbretërit do ta marrin primatin në La Liga.

  “Ne do ta fitojmë La Ligan, sepse nëse ekziston një skuadër e cila di si t’i rikuperojë pikët, i tillë është pikërisht Real Madridi”.

  “Unë besoj se ne do t’i fitojmë të gjitha ndeshjet, përveç në Sanchez Pizjuan, ku do të barazojmë kundër Sevillas. Kam respekt për të gjithë rivalët tanë, mirëpo ne nuk mund të lejojmë që të humbasim pikë”.

  “Barca është një skuadër e madhe, mirëpo ata do të jenë të fokusuar në Ligën e Kampionëve, dhe mendoj se edhe ata do të barazojnë kundër Sevillas në Camp Nou, si edhe kundër Valencias në Mestalla”.


  from: Drilchoo.Hack

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:31 pm