Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Presidenti i Genoas takohet me Quaresman

  Share

  Presidenti i Genoas takohet me Quaresman

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri Jun 05, 2009 2:58 pm  Genoa ka qenë skuadra që ka arritur sukses të madh këtë sezon në Serie A duke siguruar pozitën e pestë në tabelë dhe duke humbur mundësinë e kualifikimit në Ligën e Kampionëve vetëm falë paraqitjeve më të dobëta në ndeshjet direkte përballë Fiorentinas.

  Për të qenë më konkurrues sezonin e ardhshëm, presidenti Enrico Preziosi tashmë ka siguruar shërbimet e Hernan Crespo (Inter) dhe Sergio Floccari (Atalanta) dhe është duke u munduar ta transferojë edhe lojtarin tjetër të Interit, Ricardo Quaresma.

  “La Repubblica” njofton se të premten Preziosi do të takohet me Quaresman për të diskutuar për mundësinë e kalimit të tij te Genoa, pas një sezoni të dobët me Interin dhe Chelsean.

   Ora është Thu Apr 26, 2018 1:02 pm