Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Milan bën presion për shërbimet e Vidic

  Share

  Milan bën presion për shërbimet e Vidic

  Mesazh nga Leonardzz. prej Fri Jun 05, 2009 2:58 pm  Duket se Milani do t’i nënshtrohet ndryshimeve të mëdha në skuadër, pasi që pas largimit të trajnerit Carlo Ancelotti drejt Chelseat, mediat po spekulojnë për një "kaos" transferimesh të mundshme.

  Veç largimeve të mundshme (të Ricardo Kaka, Alexandre Pato dhe Andrea Pirlo), Milani mbeti edhe pa mbrojtësin legjendar Paolo Maldini, i cili i dha fund karrierës së tij të gjatë dhe për këtë arsye ka nevojë për ta përforcuar mbrojtjen.

  “The Daily Mail” njofton se trajneri i ri i Rossonerëve, Leonardo, ka shënjestruar mbrojtësin serb të Manchester Unitedit, Nemanja Vidic, si transferin e parë të mundshëm për sezonin e ri.

  Rossonerët janë shumë të interesuar për shërbimet e 27vjeçarit dhe ata janë në proces të përgatitjes së një oferte prej 25 milionë eurosh për ta bindur Unitedin që ta lëshojë Vidicin.

   Ora është Thu Apr 26, 2018 12:55 pm