Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Kerkese ./!

  Share

  Kerkese ./!

  Mesazh nga BesarT ! <2009 prej Thu Jun 04, 2009 12:00 pm

  Ju lutem leonardzz e kam qel ni forumm po me duhet ni Desing i mir nese kish pat mundesi najkush me ma ndreqq nese e ka programin sepse une se kam edhe me ma tregu qektu ne forumm

  emri i forumit www.ihz-cr3w.niceboard.org se shpejti ne .tk

  kisha pas deshir me ma ndreq ni desing nalt me shkrujt

  Internet Hacker zZone kursee
  ner emrin linku i forumittt

  dhe ne qoshh flamurii i shqiperiss ok !
  avatar
  JoK3r
  Designer
  Designer

  Re: Kerkese ./!

  Mesazh nga JoK3r prej Mon Jul 06, 2009 2:47 am

  Op op...Qe Qitash Edhe En Deti Pot Qoj..Mos Dashte Me ti bo Dizajnet Ty Krejt Falas....

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:58 am