Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Tim Borowki i pakënaqur te Bayerni

  Share

  Tim Borowki i pakënaqur te Bayerni

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Fri Apr 17, 2009 7:19 am

  Mesfushori gjerman Tim Borowski është shprehur i pakënaqur me situatën e tij aktuale te Bayern Munichu, pasi që nuk gjendet në formacionin bazë të skuadrës kampione.

  “Jam vërtet i pakënaqur me situatën time aktuale. Kam qenë në formë të shkëlqyer para pushimit dimëror, mirëpo për disa arsye tash e kam humbur vendin në formacionin startues”.

  “Nuk mund ta pranoj mënyrën se si po rrjedhin gjërat për momentin dhe dëshiroj të diskutoj për të ardhmen time nëse gjërat nuk ndryshojnë. Nuk kam ardhur në Munih (nga Werder Bremeni) që të qëndroj në stol”, ka thënë Borowski për “TZ”.


  from: Drilchoo.Hack

   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:31 pm