Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Torres: Dëshiroj të luaj për Milanin ose Interin

  Share

  Torres: Dëshiroj të luaj për Milanin ose Interin

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Fri Apr 17, 2009 7:18 am

  Sulmuesi spanjoll i Liverpoolit, Fernando Torres, i cili konsiderohet njëri nga sulmuesit më të mirë në rruzull, ka deklaruar se dëshiron të luajë në Serie A në të ardhmen, dhe ka përcaktuar dy skuadrat rivale nga qyteti i Milanos si objektiva të mundshëm.

  “E kam thënë edhe më herët, që tashmë më kam luajtur në La Liga dhe aktualisht po luaj në Ligën Premier, prandaj mendoj se do të ishte diçka pozitive po ta provoja edhe Kampionatin italian. Ndoshta do të luaja në klubet e tilla si Milan dhe Inter”.

  “Megjithatë, aktualisht jam shumë i kënaqur te Liverpooli dhe kam kontratë edhe katër vite. Këtu janë sjellë shumë mirë me mua dhe dëshiroj t’ua shpaguaj këtë me fitimin e titullit të Ligës Premier, të cilin tifozët e presin qe shumë vite”, ka thënë El Nino.


  from: Drilchoo.Hack

   Ora është Fri Mar 23, 2018 5:18 am