Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Senderos: Është nder të luash me Maldinin

  Share

  Senderos: Është nder të luash me Maldinin

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 1:31 pm  Mbrojtësi i Arsenalit i cili është i huazuar tek Milani, Philippe Senderos, thotë se për të ka qenë ‘nder’ të luajë krahas legjendës Paolo Maldini, këtë sezon.

  “Ka qenë nder të luaj me Maldinin, pasi ai është pjesë e historisë së klubit. Ai ka qenë hajmali për këtë klub për shumë vite dhe do të jetë vështirë pa të në të ardhmen, pasi ai ka një ndikim të madh si brenda ashtu edhe jashtë dhomës së zhveshjes”, ka thënë Senderos.

  “Maldini ju jep një motivim shtesë dhe ende ka energji për të dhënë më të mirën edhe në këtë moshë. Ndonjëherë jam i lodhur kur arrij për stërvitje në mëngjes, por Maldini është aty për të më inspiruar”.

  “Kurrë nuk mund të jem negativ kur e kam Maldinin afër, ai është një shembull i përkryer”, ka shtuar zvicerani.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:07 am