Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Arshavin plot vetëbesim për sezonin e ardhshëm

  Share

  Arshavin plot vetëbesim për sezonin e ardhshëm

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 1:29 pm  Mesfushori rus me tipare sulmuese, Andrey Arshavin, është i bindur se pas një para-sezoni të plotë, ai do të jetë i gatshëm t’i ndihmojë Arsenalit për të qenë sfidues për tituj në sezonin e ardhshëm.

  “Kam qenë në klub vetëm që nga muaji janar, andaj kampanja e re do të më japë rast të kem një para-sezon të plotë dhe mendoj se kjo do të më ndihmojë mua dhe klubit”, ka thënë 27-vjeçari.

  “Jam përshtatur shpejt dhe po shoh përpara në sfidat e sezonit të ri, për të cilin të gjithë shpresojmë se do të na sjellë më shumë trofe për klubin, si për lojtarët e edhe për fansat”, ka shtuar rusi.

   Ora është Thu Apr 26, 2018 1:05 pm