Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ramos dëshiron të marrë nën drejtim Atleticon

  Share

  Ramos dëshiron të marrë nën drejtim Atleticon

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 1:28 pm  Trajneri i Real Madridit, Juande Ramos, vazhdon të lidhet me një kalim tek klubi tjetër i Madridit, Atletico.

  Sportivja spanjolle “Sport”, pavarësisht sigurisë që drejtuesit e Atleticos i kanë dhënë trajnerit Abel Resino, shkruan se presidenti Enrique Cerezo dëshiron që Ramos ta marrë drejtimin e ekipit në fund të sezonit.

  Ish-trajneri i Sevillas dhe Tottenhamit, Ramos, po ashtu thuhet se e favorizon këtë lëvizje dhe dëshiron të refuzojë ofertën e majmje nga CSKA Moska, të vlefshme 4 milionë funte.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:46 pm