Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  NBA: Magic tronditin Cavaliersat

  Share

  NBA: Magic tronditin Cavaliersat

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 1:26 pm  Orlando Magic i kanë bërë ballë 49 pikëve sensacionale të shënuara nga LeBron James, për të tronditur Cleveland Cavaliers me rezultat 107-106 në ndeshjen e parë mjaft emocionuese të finales së Konferecës Lindore, në Cleveland.

  Magic shënuan një trepikësh me anë të Rashard Lewis, kur kishin mbetur edhe 14.7 sekonda, dhe kështu morën kryesimin ndaj liderit të Lindjes.

  Dwight Howard shënoi 30 pikë për mysafirët dhe kontribuoi edhe me 13 kërcime, derisa Lewis ndihmoi me 22 pikë.

  MVP i sezonit, James, ishte i saktë në 20 nga 30 tentimet e tij nga loja, ndërsa kontribuoi edhe me tetë asistime dhe gjashtë kërcime.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:21 pm