Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Gerrad: Sezonin e ardhshëm vjen titulli

  Share

  Gerrad: Sezonin e ardhshëm vjen titulli

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 1:25 pm  Simboli i Të Kuqve, Steven Gerrard, është shprehur të enjten se përvoja të cilën e kanë fituar lojtarët e Liverpoolit këtë sezon, do t’u ndihmojë që në sezonin e ardhshëm të shpallen kampionë të Ligës Premier.

  “Ky sezon ishte hera e parë që kam qenë i përfshirë në garën për titull dhe personalisht jam kënaqur duke e bërë një gjë të tillë, po ashtu janë kënaqur edhe lojtarët tjerë”.

  “Megjithatë nuk patëm fat ta fitonim Ligën, mirëpo mund të shfrytëzojmë shumë gjëra pozitive nga ky sezon. Mendoj se mund ta shfrytëzojmë përvojën e këtij sezoni ashtu që sezonin e ardhshëm ta fillojmë me vetëbesim të plotë”.

  “Për ta fituar Ligën Premier nevojitet eksperienca e të qenit i përfshirë në garën për titull, dhe le të shpresojmë se përvoja të cilën e kemi fituar këtë sezon do të na ndihmojë të jemi më të mirë në sezonin e ardhshëm”, ka thënë kapiteni për faqen zyrtare të Liverpoolit.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:23 pm