Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Lëndohet Del Piero

  Share

  Lëndohet Del Piero

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 1:23 pm  Duket të ketë marrë fund sezoni për Alessandro Del Pieron, i cili është larguar nga fusha stërvitore pas një lëndimi, njofton "Sky Sport Italia".

  Ikona e Juves është goditur nga Tiago në momentin kur kishte provuar ta driblonte në një ndeshje të vogël gjatë stërvitjeve.

  Stafi mjekësor dhe trajneri Ciro Ferrara kishin vrapuar menjëherë për ta ndihmuar kapitenin, i cili pas marrjes së ndihmës së parë është dërguar në dhomën e trajtimit.

  Edhe pse nuk dihet koha e mungesës së tij, burime nga Juventusi pohojnë se lëndimi dukej aq serioz sajë do ta mbajë së paku jashtë ndeshjes së fundjavës kundër Sienas, por madje edhe për ndeshjen tjetër kundër Lazios.

   Ora është Sat Mar 24, 2018 9:31 pm