Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ancelotti i premtohet Chelseat

  Share

  Ancelotti i premtohet Chelseat

  Mesazh nga drilchoo.hack prej Fri Apr 17, 2009 7:13 am

  Sipas Telegrafit britanik, Carlo Ancelotti është pajtuar ta merr postin e trajnerit të Chelseat nga sezoni i ardhshëm.

  I njëjti burim njofton se menaxheri i Rossonerëve në fund të sezonit do t’i ndajë hesapet me Milanin dhe do të orientohet për në Stamford Bridge ku do të nënshkruajë një kontratë trevjeçare.

  Si pjesë e marrëveshjes, mësohet se pronari i Bluve, Roman Abramovich, i ka premtuar Ancelottit së paku 50 milionë funte për të blerë lojtarë të rinj në sezonin e ardhshëm.

  Në shënjestër të Ancelottit dhe Chelseat janë sulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, anësori i CSKA Moskës, Yuri Zhirkov, si edhe sulmuesi i Manchester Unitedit, Carlos Tevez.

  Në ndërkohë, pritet largimi i dyshes franceze, Florent Malouda dhe Nicolas Anelka, si edhe portugezi Deco.  from: Drilchoo.Hack

   Ora është Thu Apr 26, 2018 1:06 pm