Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ibisevic kthehet në stërvitje

  Share

  Ibisevic kthehet në stërvitje

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 1:19 pm  Hoffenheimi ka marrë lajme të mira nga stafi mjekësor, pasi që sulmuesi kryesor i tyre, Vedad Ibisevic, është kthyer në stërvitje pas qëndrimit katërmujor jashtë fushe.

  Në janar të këtij viti, boshnjaku pësoi një lëndim të gjurit në një ndeshje miqësore kundër Hamburgut dhe nga atëherë nuk ka mundur t’i ndihmojë skuadrës së tij, e cila pësoi një rënie të dukshme të formës gjatë mungesës së Ibisevic.

  24-vjeçari luajti rol kryesor në suksesin e Hoffenheimit në Bundesliga duke shënuar 18 gola në 17 paraqitje, me ç’rast deri sa luante sulmuesi boshnjak, Hoffenheim mbajti pozitën e parë në tabelë.

   Ora është Mon Apr 23, 2018 7:02 pm