Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Tevez: Finalja e LK mund të jetë ndeshja ime e fundit për Unitedin

  Share

  Tevez: Finalja e LK mund të jetë ndeshja ime e fundit për Unitedin

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 1:19 pm  Sulmuesi i Manchester United, Carlos Tevez, beson se finalja e madhe e 27 majit, e cila zhvillohet në Romë ndërmjet skuadrës së tij dhe Barcelonës, mund të jetë ndeshja e fundit të cilën do ta luajë argjentinasi për Djajtë e Kuq.

  “Ndoshta do të jetë ndeshja ime e fundit, ose ndoshta nuk do të jetë. Nuk e di”.

  “Nuk jam i sigurt nëse do të luaj nga minuta e parë javën e ardhshme (në finale), ky është vendim që i takon trajnerit”.

  “Ajo që unë mund të bëj është të përgatitem mirë. Do të kisha dashur të luaj, por aty (te Unitedi) janë disa lojtarë shumë të mirë, prandaj unë do ta pres shansin tim”, u ka thënë argjentinasi gazetarëve.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:43 pm