Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Diego: Jam shumë pranë kalimit te Juve

  Share

  Diego: Jam shumë pranë kalimit te Juve

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 12:19 pm  Mesfushori ofanziv i Werder Bremenit, Diego, ka pranuar se është shumë afër ta veshë fanellën bardhezi.

  Braziliani është në planet e Juventusit qe një kohë të gjatë, dhe sipas të gjitha gjasave pritet që këtë sezon ai të jetë lojtar i Zonjës së Vjetër, ndërsa këtë gjë tashmë e ka konfirmuar vetë lojtari.

  “Kalimi im te Juventus është shumë afër, ndërsa krejt çka ka mbetur për t’u sqaruar janë disa detaje që lidhen me ardhjen time në Itali”, ka thënë Diego në një intervistë për “La7”.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:47 pm