Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Panucci dhe Juan në planet e Fiorentinas

  Share

  Panucci dhe Juan në planet e Fiorentinas

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 12:17 pm  "La Nazione" njofton se mbrojtësit e Romës, Christian Panucci dhe Juan, nga sezoni i ardhshëm mund ta veshin fanellën vjollce.

  Giallorossët nuk kanë arritur të sigurojnë një vend për Ligën e Kampionëve, ndërsa Fiorentina është vetëm një pikë larg për ta siguruar pozitën e katërt, prandaj ka nevojë për këta dy mbrojtës me përvojë në garën më të madhe të futbollit evropian për klube.

  I vetmi problem mbeten pagat e lojtarëve, të cilat janë të larta në krahasim me mesataren e lojtarëve të Violas.

  Fiorentina ka edhe planin e dytë, nëse dështon t’i angazhojë Panuccin dhe Juanin, atëherë do angazhojë dyshen e Udineses, Cristian Zapata dhe Felipe.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 1:53 am