Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ibra i pazëvendësueshëm tek Inter

  Share

  Ibra i pazëvendësueshëm tek Inter

  Mesazh nga Leonardzz. prej Thu May 21, 2009 12:17 pm  Bedy Moratti, motra e presidentit të Interit, Massimo Moratti, ka thënë se do të jetë shumë vështirë të zëvendësohet sulmuesi Zlatan Ibrahimovic nëse ai vendos të largohet nga zikaltrit.

  “Zëvendësimi i Ibras është shumë i vështirë. Ai është shumë i fuqishëm dhe është njëri nga lojtarët më të mirë në botë”.

  “Për ta zëvendësuar atë nuk e di nëse mjafton vetëm një lojtar, mendoj se i gjithë reparti i sulmit do ta kishte vështirë ta zëvendësonte atë”, ka thënë Bedy.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:04 pm