Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Dzeko: Do të mendoj për të ardhmen time

  Share

  Dzeko: Do të mendoj për të ardhmen time

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 19, 2009 5:37 am  Sulmuesi në top-formë i Wolfsburgut, Edin Dzeko, ka deklaruar se ai mund të largohet nga Bundesliga në sezonin e ardhshëm.

  Boshnjaku ka kaluar një sezon të shkëlqyer nën udhëheqjen e Felix Magath duke shënuar 25 gola kur ka mbetur edhe një xhiro për t’u zhvilluar, ndërsa kalimi i Magath te Schalke në fund të sezonit, do të ndikojë edhe në vendimin e Dzekos për të ardhmen.

  “Do të ishte mirë të jem golashënuesi më i mirë i Ligës në fund të sezonit, mirëpo fitimi i titullit është shumë më i rëndësishëm”.

  “Sido që të jetë, e gjithë situata në klub ka ndryshuar për shkak të largimit të Felix Magath drejt Schalkes”.

  “Jam shumë i zhgënjyer për largimin e tij dhe do të mendoj për opsionet e mia në fund të sezonit”, ka thënë Dzeko për “Bild”

  Tottenham Hotspur, Milan, Arsenal dhe Chelsea, janë skuadrat e interesuara për shërbimet e sulmuesit boshnjak.

   Ora është Thu Apr 26, 2018 12:47 pm