Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Del Piero dhe Zidane lëvdojnë Ciro Ferraran

  Share

  Del Piero dhe Zidane lëvdojnë Ciro Ferraran

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 19, 2009 5:35 am  Juventusi e ka caktuar Ciro Ferraran në postin e trajnerit pas shkarkimit të Claudio Ranierit, ndërsa dy bashkëlojtarët e dikurshëm të tij, Alessandro Del Piero dhe Zinedine Zidane, kanë mbështetur vendimin që Ferrara ta drejtojë Juven.

  “Gazzetta dello Sport” njofton se ikona e Juves, Alex Del Piero, ia ka dërguar një mesazh urimi Ferraras, ku thuhet : “Ti je i madh Ciro. Kam qenë kapiteni yt dhe tani do të jem njëri nga lojtarët e tu. Do të fitojmë sërish bashkë”.

  Ndërkohë të hënën mbrëma lojtari i dikurshëm i Juves, Zinedine Zidane, ishte në Torino për të participuar në një ndeshje bamirëse, ndërsa edhe legjenda franceze ia ka uruar postin e ri Ferraras.

  “Jam i lumtur për Ciron dhe shpresoj që ai do të arrijë t’i fitojë këto dy ndeshjet e mbetura, ashtu që Juve ta konsolidojë vendin e tretë”, ka thënë Zizu.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:25 pm