Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Interi shënjestron Vidicin

  Share

  Interi shënjestron Vidicin

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 19, 2009 5:34 am  Sipas njoftimeve të reja, trajneri i Interit, Jose Mourinho, dhe bashkëpunëtorët e tij, kanë filluar planet për sezonin e ardhshëm, vetëm disa ditë pasi zikaltrit u shpallën kampionë të Serie A.

  “Studio Sport” njofton se mbrojtësi i Manchester Unitedit, Nemanja Vidic, është njëra nga shënjestrat kryesore të Nerazzurëve për sezonin e ardhshëm.

  Sipas të njëjtit medium, drejtori sportiv i Interit, Marco Branca, është angazhuar për të arritur një marrëveshje me serbin dhe me skuadrën angleze.

   Ora është Wed Mar 21, 2018 8:05 pm