Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Reali dhe Wigani arrijnë marrëveshje për Valencian

  Share

  Reali dhe Wigani arrijnë marrëveshje për Valencian

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 19, 2009 5:32 am  Sipas "The Daily Mail", Wigan Athletic ka arritur marrëveshje me Real Madridin për shitjen e Antonio Valencias për një shumë prej 24 milionë dollarësh.

  Sipas të njëjtit burim, finalizimi i kësaj marrëveshjeje varet nga mundësitë e Los Merengues për ta transferuar superyllin e Manchester United, Cristiano Ronaldo, i cili vazhdon të mbetet shënjestra kryesore e Mbretërve.

  Nëse Los Blancos arrijnë të fitojnë shërbimet e Ronaldos, atëherë Valencia do të transferohet në Old Trafford, ndërsa nëse Ronaldo mbetet te United, atëherë Reali do ta finalizojë marrëveshjen me Valencian.

   Ora është Tue Mar 20, 2018 1:46 pm