Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Messi shpreh dashurinë për Argjentinën

  Share

  Messi shpreh dashurinë për Argjentinën

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 19, 2009 5:31 am  Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, i ka thënë shtypit se do të kishte dashur ta mbyllë karrierën me një skuadër argjentinase, pasi që t’i përfundojë kontrata me Barcelonën.

  “Do të më pëlqente ta mbyllja karrierën në Argjentinë, sepse është ëndërr e imja të luaj atje. Si fëmijë shkoja nëpër stadiume dhe dëshiroj që ta përjetoj sërish të njëjtën gjë edhe në të ardhmen”.

  “Ajo që dëshiroj është të luaj në Ligën e Argjentinës, të shoh si luhet futbolli atje”.
  “Jeta në Argjentinë është shumë ndryshe. Këtu kam shumë qetësi, mirëpo mbi të gjitha, Argjentina është Argjentina”, ka thënë Messi.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:13 am