Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Zanetti shpreson që Ibra do qëndrojë

  Share

  Zanetti shpreson që Ibra do qëndrojë

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 19, 2009 5:30 am  Kapiteni i Interit, Javier Zanetti, ka shprehur dëshirën që bashkëlojtari i tij, Zlatan Ibrahimovic të mbetet me zikaltrit edhe në sezonin e ardhshëm.

  “Dëshirojmë të vazhdojmë me këtë formë të shkëlqyer edhe në sezonin e ardhshëm. Ndërsa për ta bërë këtë duhet t’i mbajmë në skuadër lojtarët tanë më të mirë”.

  “Zlatan Ibrahimovic është njëri nga këta lojtarë, pasi që është i jashtëzakonshëm dhe mund të jetë vendimtar për skuadrën”, ka thënë argjentinasi në një intervistë për “Tuttosport”.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 8:28 pm