Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Pandev pranë largimit nga Lazio

  Share

  Pandev pranë largimit nga Lazio

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 19, 2009 5:25 am  Sulmuesi i Lazios, Goran Pandev, mund të largohet nga skuadra italiane para se t’i përfundojë kontrata e tij (2011).

  “Do të takohemi me presidentin Lotito për të diskutuar këtë çështje, por siç duket lojtari ka vendosur në kokën e tij”, ka thënë agjenti i maqedonasit, Leonardo Corsi, për tuttomercatoweb.

  25-vjeçari është më afër kalimit te Tottenham Hotspur, mirëpo për të janë të interesuar edhe Fiorentina, Bayern Munichu dhe Juventusi.

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:13 pm