Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Wenger dhe Ribery në bisedime me Realin

  Share

  Wenger dhe Ribery në bisedime me Realin

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 19, 2009 5:23 am  Jorge Valdano, i cili pritet të jetë njëri nga njerëzit kryesorë të Florentino Perezit te Real Madridi, ka mbajtur takime me përfaqësuesit e trajnerit të Arsenalit, Arsene Wenger, dhe anësorit të Bayern Munichut, Franck Ribery, për mundësinë e kalimit në Bernabeu në fund të sezonit.

  Wenger të dielën kishte deklaruar se Reali i josh të gjithë trajnerët, ndërsa një burim i afërt me menaxherin e Topçinjve ka thënë se tash më shumë se kurrë ekziston mundësia që francezi të marrë postin e trajnerit të Los Merengues.

  Nga ana tjetër, Valdano ka diskutuar edhe me përfaqësuesit e Ribery, me ç’rast ka marrë informata për kërkesat e lojtarit dhe skuadrës gjermane në rast të përgatitjes së ofertës.

   Ora është Thu Apr 26, 2018 12:52 pm