Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Ferguson: Ronaldo do të mund të luajë mbrojtës në Real

  Share

  Ferguson: Ronaldo do të mund të luajë mbrojtës në Real

  Mesazh nga Leonardzz. prej Tue May 19, 2009 5:22 am  Lojtarët e Manchester United kishin bërë shaka me Cristiano Ronaldon se nëse ai do të transferohet në Real Madrid do të duhet të luajë në mbrojtje.

  Sir Alex Ferguson ka zbuluar se humbja e thellë e Real Madridit nga Barcelona e ka rimenduar Cristiano Ronaldon rreth dëshirës së tij për t’u transferuar në Bernabeu.

  “Pas ndeshjes në të cilën Barcelona e shkatërroi Real Madridin me rezultat 6-2, lojtarët bënin shaka me Ronaldon duke i thënë se duhet të luajë si mbrojtës i qendrës, nëse transferohet në Santiago Bernabeu”, ka thënë Ferguson.

  Lojtari më i Mirë në Botë sigurisht se këtë verë sërish do të jetë cak i Real Madridit dhe mediave spanjolle, sidomos pas aktit të pakënaqësisë që shprehi në fushë javën e kaluar, kur u zëvendësua nga Ferguson dhe pas ndryshimeve në kryesinë e klubin spanjoll.

   Ora është Thu Mar 22, 2018 9:11 pm