Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Mourinho: ky është vetëm fillimi

  Share

  Mourinho: ky është vetëm fillimi

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sun May 17, 2009 1:55 pm  Pas humbjes së Milanit nga Udinese, Interi ka siguruar titullin e shtatëmbëdhjetë të Serie A, ende pa e zhvilluar ndeshjen e javës së 36-të, ndërsa trajneri i zikaltërve, Jose Mourinho, ka thënë se Interi e meritoi Scudetton dhe se ky është vetëm fillimi.

  “Gjithmonë kam thënë se skuadra më e mirë e fiton Kampionatin, madje e kam pasur këtë bindje edhe në rastet kur nuk kam arritur ta fitoj ndonjë kampionat”.

  “Në këtë moment kënaqësie, dëshiroj t’i falënderoj të gjithë: stafin, ata që përkujdesen për stadiumin, zonjën që pastron dhomat, të gjithë ata që punojnë në prapavijë, si edhe lojtarët të cilët nuk janë këtu sot, Adrianon, Dacourtin dhe Quaresman”.

  “Ky është vetëm fillimi për mua, sepse shumë trajnerë kanë qenë më të suksesshëm se unë tek Inter. Unë e njoh mirë futbollin, nëse nuk ka rezultat, atëherë mungon edhe pasioni, prandaj unë planifikoj të jem i suksesshëm edhe në të ardhmen që të mbetem në zemrat e interistëve”, ka thënë portugezi për “Inter Channel”.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 4:59 pm