Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Panucci dëshiron të qëndrojë

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Panucci dëshiron të qëndrojë

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Apr 16, 2009 2:23 pm  Mbrojtësi veteran i Romës, Christian Panucci, u ka thënë tifozëve të skuadrës kryeqytetase se ai dëshiron të mbetet te Giallorossët.

  Kontrata e Panuccit skadon në qershor dhe duket se klubi nuk dëshiron ta mbajë atë, si pasojë e sulmit verbal që bëri mbrojtësi ndaj klubit dhe trajnerit në janar për shkak të minutazhit të shkurtër të lojës.

  “Së shpejti më skadon kontrata, mirëpo nëse varet nga unë, do të dëshiroja të qëndroj”, është citohet nga Romanews.eu, t'u ketë thënë tifozëve mbrojtësi italiani.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:36 am