Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Nuk ka marrëveshje me Realin!

  Share

  Nuk ka marrëveshje me Realin!

  Mesazh nga GheennT prej Sun May 17, 2009 2:36 am  Babai/agjenti i Ricardo Kaka, Bosco Liete, ka dhënë një deklaratë me anë të të cilës ka mohuar spekulimet e gazetës “AS”, sipas të cilave superylli i Milanit kishte arritur marrëveshje me pretendentin për presidencën e Real Madridit, Florentino Perez.
  “Nuk ka marrëveshje me Real Madridin apo këdo tjetër, dhe nuk është e vërtetë ajo që thuhet se Kaka tashmë ka nënshkruar marrëveshje me skuadrën spanjolle”. “Kaka është i përqendruar maksimalisht në xhirot finale të Kampionatit dhe lojaliteti i tij për Milanin është i qëndrueshëm si gjithmonë”, ka thënë Bosco Leite për “La Repubblica”.

   Ora është Mon Dec 18, 2017 12:01 am