Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Interi nuk i refuzon €100m për Ibran

  Share
  avatar
  KosovaPower
  Super Moderator
  Super Moderator

  Interi nuk i refuzon €100m për Ibran

  Mesazh nga KosovaPower prej Thu Apr 16, 2009 2:21 pm  Drejtori i Interit, Marco Tronchetti Provera, mendon se asnjëri nga drejtuesit zikaltër nuk do të ishte aq i guximshëm saqë ta refuzonte një ofertë prej 100 milionë eurosh për sulmuesin Zlatan Ibrahimovic.

  “Ibrahimovici është një lojtar i madh. A do të largohej ai për 100 milionë euro? Kjo është një pyetje për Moratti, megjithatë mendoj se do të ishte vështirë për ta refuzuar një shumë të tillë parash”.

  Zikaltrit të shtunën mbrëma ndeshen me ish-skuadrën e Ibras, Juventusin, dhe dëshirojnë ta përforcojnë edhe më shumë pozitën e parë në tabelë.

   Ora është Fri Mar 23, 2018 10:27 am