Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker

Gërhitja .

Share

Gërhitja .

Mesazh nga Caveman prej Sat May 16, 2009 2:04 pm

Drejtori pyet kandidaten, biondinë, për punë të sekretares:
    - Më tregoni, pse u larguat nga puna e juaj e mëhershme?
    - Sepse gërhiste kur punonim jashtë orarit.

Re: Gërhitja .

Mesazh nga bili prej Fri Sep 25, 2009 11:32 am

qytetari dhe fshatari
    qytetari shki ne fshat iu duk shum bukur bente cdo deshire atje dhe shkuan ne 1 koder ishte ora 3:00 per te shkuar atje sihte 1:00 ata ecnin ngadale dhe kur ariten ishte ora 6:00 ishin 2 shtrat per te fletur edhe fshatari dhe qytetari telefonuan ne shtepi te fshatarit dhe tha kemi gjetur 2 shtrat per te fletur dhe ishin dru per zjarr dhe vazhdonin rinin atje gjeten ushqim dhe ngrene ushqim u be ora 8:00 dhe ndezen zjarr dhe ata rane ne gjume qytetari po flente fshatari rinte zgjuar dhe vazhdoi te flente edhe qytetari u zgjua dhe i tha kush eshte mos eshte ndokush dhe fshatai i tha jo askush qytetari i tha cka bante ashtu si derr fshatari i tha asgje dhe prap qytetari u zgjua dhe zuri te shikonte se cfar po ben si derr dhe kur e pa se fshatari gerhiste dhe qytetari vdeshur zuri te ike se shum gerhiste dhe se dinte rrugen shkoi ne 1 fshat tjeter dhe ata e perqeshnin dhe ai kishte shum turb dhe iki te vjedh dhe pastaj u be ora 9:00 shkoi te flente ne rruge dhe ata kishin shume derra atje dhe banin shum zhurme dhe tha fshatar pse ban ashtu , ku je ku je a je ktu nese jo shkoj une iki dhe hyri ne derra kur doli prap e perqeshnin doli ne televizor dhe ai ne mbremje hyri me derra te flej kurse n shtrat shkoi ne shtepi dhe derrat benin shum zhurme dhe iki e gjeti fshatarin dhe shkoi ne shtepi te fshatari dhe i tha fshatari cka je keshtu pse ike at here dhe qytetari i tha se shume derra po me rinin mbi koke dhe mo me gerhisnin fshatari vazhdoi te qeshte dhe i tha por un kam gerhetur dhe te 2 po vazhdonin te qeshnin edhe tha qytetari spo m rihet ketu dhe fshatari i tha se shume gerhitje benim ne qytetari u zbeh dhe tha me mire te shkoj per mua edhe e percjelli fshatari me gerhitje...

Mesazh nga bili prej Fri Sep 25, 2009 11:34 am

kjo ishte bere peralla "Gërhitje nga BiLi"

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon Apr 22, 2013 3:13 pm

;-Nëna dhe fëmiu
    -Fëmiu:Nene nga e kemi ne prejardhjen,nga se mesuesja me tha se njeriu ka prejardhjen nga majmuni?
    -Nena:Nuk e kam pyetur babain tend,nga se ai edhe keshtu si majmun duket.....

Sponsored content

Mesazh nga Sponsored content Today at 10:57 am

Ora është Fri Dec 02, 2016 10:57 am