Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Agjenti i Drogbës viziton Milanon

  Share

  Agjenti i Drogbës viziton Milanon

  Mesazh nga Leonardzz. prej Sat May 16, 2009 11:58 am  Agjenti i sulmuesit të Chelseat, Didier Drogba, mbrëmë është parë në qytetin e Milanos, duke negociuar me drejtuesit e të dy klubeve të këtij qytetit, Milanit dhe Interit.

  Pas incidentit që ndodhi në ndeshje në mes të Chelseat dhe Barcelonës, zërat për largimin e sulmuesit të Bregut të Fildishtë nga Stamford Bridge janë gjithnjë e më të theksuara.

  Sipas mediave italiane, agjenti i lojtarit ka qenë mbrëmë në Milano, por ka refuzuar të japë deklaratë për gazetarët. Kjo nuk është hera ep arë që Drogba lidhet me një kalim në Inter, pasi kjo ndodhi edhe në vetëm e kaluar kur Mourinho erdhi në krye të nerazurëve.

  Rosonerët po ashtu kanë nevojë për një sulmues të llojit të Drogbas. Ancelotti në fakt e dëshironte sulmuesin e Arsenalit, Emmanuel Adebayor, por ky trajner vështirë se do të jetë në krye të këtij ekipi në sezonin e ardhshëm.

  Drogba së fundi është lidhur edhe me Manchester Cityn, si dhe me një rikthim te ish-klubi i tij, Olimpique Marseille.

   Ora është Tue Apr 24, 2018 10:19 am