Hacked By L0wHacker

Hacked By L0wHacker
Hacked By L0wHacker

Hacked by L0wHacker


  Buffon: Juve ka nevojë për kualitet

  Share

  Buffon: Juve ka nevojë për kualitet

  Mesazh nga dannchee prej Fri May 15, 2009 2:08 pm

  Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon, ua ka bërë të qartë drejtuesve bardhezi se nëse Zonja e Vjetër dëshiron të konkurrojë me Interin, atëherë nevojitet më tepër kualitet në skuadër.

  “E vërteta është se ne nuk jemi në nivel konkurrues me Interin. Madje jemi skuadër më e dobët se së paku dy skuadra tjera (nga Serie A)”.

  “Mendoj se kemi nevojë për kualitet më të madh në pozita të caktuara, për shembull në mesfushë”.

  “Ne kemi lojtarë të mirë, mirëpo na ka munguar Cristiano Zanetti dhe Mohamed Sissoko. Është sikurse te Interi të mungonte Maicon ose Ibrahimovic”, është shprehur Gigi për “Il Corriere Della Sera”.

   Ora është Sat Apr 21, 2018 7:33 am